ÖVRIGT / Mattor / Chuval 3761001
nr 376 1001
Chuval
Tekke antik, 81x117, skador, lagningar, slitage, damages, repairs, wear
Utrop:
2.500 kr
måndag 24 oktober 2005
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2